FEga'nın Tarihi

1973'de başlayan serüven

hikayemiz

FEGA'nın resmi kuruluş tarihi 2019 olsa da, aslında çok uzun yıllara dayanan bir geçmişi var. İlk olarak büyük dedemiz tarafından 1973 senesinde açılan fotoğraf stüdyosu ile FEGA'nın serüveni başlamış oldu. Bu başlangıç sonrası yoluma emin adımlarla devam ettik.
Çocukluğu çeşitli tasarımlar, efektler ile iç içe geçen kurucumuz Fethi Başer, 2019 yılında büyük dedesinden kalan mirası devralmaya karar verdi. Yurt dışında başladığı tasarım hikayesinin bir ayağını da, anavatanı olan Türkiye'ye getirdi. Tüm hizmetleri, en başından sonuna kadar tüketicinin ayağına getirme hedefiyle çalışıyoruz.

Ülkemizdeki tasarım sektörüne, tekstil sektörüne ve perakende sektörüne aynı anda giriş yaparak, tüketicilere yeni bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Bu deneyimde çok kaliteli tasarımlar, uygun fiyatlar, kısa sürede ulaşan kargolar olmasını arzuluyoruz.

Bulunduğumuz tüm sektörlerde, temel hedefimiz müşterilerimizin memnun olmasıdır. Bu amaçla koşulsuz memnuniyet devrini başlatan öncü marka olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bulunduğumuz her sektörde daha da ileri gidebilmek için çalışıyoruz.

Hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken, her zaman prensiplerimize sadık kalacağımızı belirtmek isteriz. Tasarımdan, son kullanıcıya ulaşana kadar sizlere büyük bir özveri ile destek olmak amacındayız. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.